ZÁVĚR ŠKOLNÍHO ROKU 2015/2016

Mateřská škola Suchovršice
Školní rok nám uplynul jako voda a máme tu prázdniny. Ráda bych se krátce ohlédla a zavzpomínala na vše, co jsme společně s dětmi prožili. Akcí bylo mnoho, zážitků ještě víc a i každý všední den jsme se snažili dětem zpestřit něčím zajímavým. Prožili jsme hezké chvilky, slavili jsme úspěchy v soutěžích, reprezentovali jsme školku a obec Suchovršice na veřejnosti. Letos nás opouští parta  jedenácti velmi šikovných a nadaných dětí, které si mezi s sebou vytvořily velmi pevná kamarádská pouta. Po prázdninách na jejich místa nastoupí další nováčci, se kterými budeme prožívat nová dobrodružství. Chtěla bych vám, milí rodiče, ještě jednou mnohokrát poděkovat za vaši vstřícnost, za ochotu pomáhat nám při větších akcích, za celkovou spolupráci a za důvěru, kterou jste v nás vložili. Děkuji vám nejen jménem svým, ale i za mé kolegyně i za nepedagogický personál. Vašich slov uznání, které jste nám projevili si velice vážíme a věřte, že pro nás budou motivací do další práce. Za vaše květinové dárky,drobné dárky i dary také ještě jednou děkujeme. Velmi jste nás překvapili, potěšili a dodali nám energii do další práce. Přejeme všem léto plné zážitků, spoustu sluníčka a mnoho krásných chvil, které prožijete se svými rodinami.