VÁNOČNÍ ATMOSFÉRA

Vánoční atmosféra
Vánoční atmosféra v MŠ a vánoční zvyky a tradice
Před Vánocemi ve školce prožíváme nejkrásnější období. Je to čas těšení, očekávání, čas tvoření dárečků pro radost svým blízkým, čas zdobení tříd, zpívání koled. Brzy po Mikulášské nadílce se děti dočkaly Ježíška a dárečků, ochutnávaly cukroví, pouštěly si lodičky z oříšků - mimochodem, letos nám nechtěly plavat :(, pálily se prskavky a lil se vosk místo olova. Celý prosinec byl moc prima, především proto, že jsme se učily dělat radost jeden druhému a děti chápaly, že je fajn, když si pomáhají a navzájem si dělají radost. Proto jsme stále opakovali Ježíškovi jedno jediné přání a to bych ráda poslala Vám všem, kdo naše stránky sledujete: "Jéžíšku, prosím Tě, přečti si mé psaní. Je krátké, mám k tobě jen jedno přání. Ať jsou všichni v celém roce, veselí jak na Vánoce. Ať jsou milí, míň se mračí, děkuji Ti, to mi stačí!"
Prožijte všichni krásné vánoční svátky plné klidu a rodinné pohody. Užijte si radostné chvíle s dětmi a 6.1.2014 se s Vámi všemi těšíme na viděnou. D + H + P / foto