SUCHOVRŠICKÉ SLAVNOSTI - OLYMPIÁDA

Olympiáda
V sobotu 25. 5. 2013 uspořádalo o.s. Prima rodiny pro děti a jejich rodiče odpoledne plné soutěží. Celkem se sešlo přes 80 dětí spolu s rodiči, prarodiči či jinými kamarády. Slavnosti zahájili zástupci Prima rodin zapálením Olympijského ohně, děti ze školky přispěly do programu svým sportovním vystoupením, následovala rozcvička v podobě aerobiku podle předcvičování maminek a zároveň pořadatelek, poté se už děti mohly vydat soutěžit a rodiče si mohli popovídat u dobrého občerstvení. A jaké bylo sportovní vyžití? Tak například: skákací hrad, střelba ze vzduchovky, jízda na koni, fotbálek a kopání na branku, chůze na chůdách, jízdy zručnosti, vzpírání činek, chůze v sedmimílových botách, box – boxovací pytel, skok do dálky, akrobacie na trampolíně, hod na cíl. Doplňkovými stanovišti byla malá tvořivá dílna a malování na obličej. Akce se velmi vydařila a pořadatelé zaslouží velké poděkování. / foto / Podívejte se další vydařené fotografie.