DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že na konci kalendářního roku 2010 došlo ke změnám jízdních řádů, jsme nuceni na změnu reagovat i my. Jedná se totiž o odpolední autobus, kterým jsme dováželi Vaše děti do Úpice. Jelikož chceme nadále tuto pomoc rodičům nabízet, vyzkoušíme autobusové spojení o jeden spoj dříve: Ze Suchovršic v 15:18 hod. a v Úpici na mostě 2. odboje budeme v 15:24 hod. Bohužel je to linka velice frekventovaná a často přeplněná. V prvním týdnu dovážení vyzkoušíme, jestli budeme schopni zajistit při přepravě bezpečnost Vašich dětí. Pokud bude dovážení příliš složité a učitelka nebude mít  v přeplněném autobuse o dětech 100% přehled, budeme muset toto odpolední dovážení zrušit úplně. Prosím všechny rodiče, které dovážení budou využívat, aby na zastávkách byli včas, aby učitelky mohly děti předat bez zbytečného čekání na Vás.
Ranní dovážení zůstává beze změn, ale připomínám nutnost mít na sobě reflexní vestu. Je to kvůli bezpečnosti Vašich dětí. Kdo ji nemá, připomeňte si, rádi Vám vestu vydáme. Provoz MŠ nadále zůstává do 15:30 hodin. Tzn., že  místní děti si  mohou rodiče v klidu vyzvedávat ve školce.