Svět nekončí zavrátky, cvičíme se zvířátky

Ukončení projektu Máme rádi Česko
29. 6. 2019
Slavnostní loučení s předškoláčkama
29. 6. 2019
Ukončení projektu Máme rádi Česko
29. 6. 2019
Slavnostní loučení s předškoláčkama
29. 6. 2019

Svět nekončí zavrátky, cvičíme se zvířátky

Ukončení projektu zaměřeného na pohyb „SVĚT NEKONČÍ ZA VRÁTKY, CVIČÍME SE ZVÍŘÁTKY“. Tělovýchovná jednota SOKOL nám připravuje celoroční projekt na rozvoj hrubé motoriky a rozvoj pohybových dovedností. Tento týden jsme v rámci projekt závodili, soutěžili a vyhlašovali výsledky našeho celoročního snažení. Děti jsou opravdu šikovné, každý dle svých sil bojoval jak nejlépe uměl. Odměnou pak byl diplom, omalovánka, pracovní sešit, ve kterém jsme zaznamenávali výsledky a hlavně medaile. Takže SPORTU ZDAR, ať vás aktivní pohyb provází i celé prázdniny. / foto