Loučení předškoláků s přespávačkou

Praktikantka Verunka
20. 6. 2024
Červnové momentky
30. 6. 2024
Praktikantka Verunka
20. 6. 2024
Červnové momentky
30. 6. 2024

Loučení předškoláků s přespávačkou

Rok se s rokem sešel a je tu znovu čas, kdy se slavnostně loučíme s partou nejstarších dětí, které nás po prázdninách opustí a rozejdou se na základní školy do prvních tříd. Pozvání na slavnostní „besídku“ přijali rodiče a nejbližší z rodiny, kteří dětem vytvořili báječnou atmosféru. Děti předvedly pásmo písniček na téma škola a prázdniny a nezapomněly na poděkování rodičům. Nejedna slzička ukápla, ale všechno to byly slzičky radosti nad tím, co děti za roky strávené ve školce dokázaly. Následovala dobrodružná výprava na koňském povozu, který táhl Zoro a Magnus v doprovodu osedlaného Gastona. Nejprve jsme se občerstvili zmrzlinou u paní Kachlíkové ve stánku – moc děkujeme, následovala cesta na Vizmburk, prohlídka hradu, opékání vuřtů a cesta zpět. Děkujeme Tomášovi Kuťákovi a Diance, že si na nás znovu udělali čas a zpříjemnili nám loučení se školkou. Ve školce ještě občerstvení od paní Prokopové, za které také moc děkujeme. Už se ale chystáme na přespávačku, takže: ustlat, vysprchovat, vyčistit zoubky, v mezičasech drobné tvoření = barvení pokladniček a šup do spacáků. Ráno ještě všichni za odvahu na přespávačce bez rodičů dostali polštář na další letní dobrodružství s fotografií tabla, aby na své kamarády ze školkové partičky nikdy nezapomněli. Za tisk děkujeme paní učitelce Páje. Páteční den ve školce pak byl ve znamení vyprávění si zážitků a vyprávění mladším kamarádům, co jsme zažili. Bylo to náročné, ale moc pěkné, děti byly hodné a každý okamžik si naplno užívaly, což dělalo radost nám, dospělým. / foto