Slavnostní loučení s předškoláčkama

Svět nekončí zavrátky, cvičíme se zvířátky
29. 6. 2019
Nový školní rok
30. 8. 2019

Slavnostní loučení s předškoláčkama

Slavnostní loučení s předškoláčkama a spaní ve školce. Rok uplynul jako voda a přišel čas loučení s našimi nejstaršími. Děti i rodiče ve slanostním oblečení se na svém posledním společném setkání předvedli v tom nejlepším. Nejdříve ukázka toho, co se děti naučily, poděkování rodičům za spolupráci a sponzorské dary, poděkování všem zaměstnancům školky a na závěr videoprojekce. Nejedno oko zůstalo suché při vzpomínkách na vše, co jsme tu společně prožili. Po této oficiální části jsme rodičům popřáli pěkný zbytek odpoledne a v hasičském autě nás pan Pavel Vít přesunul na Podrač. Tady jsme navštívili opravdového pana kováře – pana Přívratského. Ukázal nám kovárnu, surový materiál, všechny stroje, finální výrobky  – od hřebíků přes nože až po meče a šavle. Paní Přívratská nám zase ukázala všechna živá stvoření, které rodina chová: andulky, papoušky i s mláďaty, agamy, želvy, pohráli jsme si se psem, nabídla dětem občerstvení. Celé rodině moc děkujeme, bylo to pro nás moc zajímavé setkání. Po návratu ke školce jsme opékali, povečeřeli jsme a už se chystalo spaní, hygiena, při tom jsme i tvořili a v samotném závěru večera nechyběla dlouho očekávaná stezka odvahy. Všechny děti byly odvážné, všechny děti vše zvládly na výbornou. Opouští nás opět parta prima kluků a holčiček, které jsou připravené udělat ten další „pomyslný“ krok do další životní etapy. / foto