Slavnostní loučení s předškoláčkama

Svět nekončí zavrátky, cvičíme se zvířátky
29. 6. 2019
Nový školní rok
30. 8. 2019
Svět nekončí zavrátky, cvičíme se zvířátky
29. 6. 2019
Nový školní rok
30. 8. 2019

Slavnostní loučení s předškoláčkama

Slavnostní loučení s předškoláčkama a spaní ve školce. Rok uplynul jako voda a přišel čas loučení s našimi nejstaršími. Děti i rodiče ve slanostním oblečení se na svém posledním společném setkání předvedli v tom nejlepším. Nejdříve ukázka toho, co se děti naučily, poděkování rodičům za spolupráci a sponzorské dary, poděkování všem zaměstnancům školky a na závěr videoprojekce. Nejedno oko zůstalo suché při vzpomínkách na vše, co jsme tu společně prožili. Po této oficiální části jsme rodičům popřáli pěkný zbytek odpoledne a v hasičském autě nás pan Pavel Vít přesunul na Podrač. Tady jsme navštívili opravdového pana kováře – pana Přívratského. Ukázal nám kovárnu, surový materiál, všechny stroje, finální výrobky  – od hřebíků přes nože až po meče a šavle. Paní Přívratská nám zase ukázala všechna živá stvoření, které rodina chová: andulky, papoušky i s mláďaty, agamy, želvy, pohráli jsme si se psem, nabídla dětem občerstvení. Celé rodině moc děkujeme, bylo to pro nás moc zajímavé setkání. Po návratu ke školce jsme opékali, povečeřeli jsme a už se chystalo spaní, hygiena, při tom jsme i tvořili a v samotném závěru večera nechyběla dlouho očekávaná stezka odvahy. Všechny děti byly odvážné, všechny děti vše zvládly na výbornou. Opouští nás opět parta prima kluků a holčiček, které jsou připravené udělat ten další „pomyslný“ krok do další životní etapy. / foto