Informace pro účastníky plaveckého kurzu

Dezinfekce
Důležitá preventivní opatření
29. 8. 2020
Třídní schůzka pro rodiče předškoláků
30. 8. 2020
Dezinfekce
Důležitá preventivní opatření
29. 8. 2020
Třídní schůzka pro rodiče předškoláků
30. 8. 2020

Informace pro účastníky plaveckého kurzu

Vybíráme: kurzovné + doprava = celkem 1 100 Kč.

Platby můžete začít hradit od pondělí 1.9.2020. Pokud nebude účast dětí 100%, upozorňujeme, že platby se nevrací. Plavecká škola ale na konci kurzu vystaví potvrzení o uhrazení kurzovného a vy můžete uplatňovat proplacení částky na vaší zdravotní pojišťovně.

Na plavání budeme jezdit pravidelně vždy v pátek, celkem 10x. 

První plavání proběhne 11. 9. 2020. V tento den ráno, při předávání dětí učitelce, rodiče podepíší prohlášení o zdravotním stavu účastníka kurzu.

Děti na plavání potřebují: batoh na záda s upravenými popruhy, aby seděl na ramenech a nepadal, plavky, osušku nebo ručník, kdo má plavecké brýle, může je mít, lahvičku s pitím (plastovou), jeden malý bonbon na zpáteční cestu. Hračky dětem nedávejte. Oblečení přizpůsobte aktuální předpovědi počasí. Jezdit budeme vlastním autobusem.

Všechny věci dětem označte, aby nedocházelo k záměnám a zbytečným dohadům.