Informace pro účastníky plaveckého kurzu

Dezinfekce
Důležitá preventivní opatření
29. 8. 2020
Třídní schůzka pro rodiče předškoláků
30. 8. 2020

Informace pro účastníky plaveckého kurzu

Vybíráme: kurzovné + doprava = celkem 1 100 Kč.

Platby můžete začít hradit od pondělí 1.9.2020. Pokud nebude účast dětí 100%, upozorňujeme, že platby se nevrací. Plavecká škola ale na konci kurzu vystaví potvrzení o uhrazení kurzovného a vy můžete uplatňovat proplacení částky na vaší zdravotní pojišťovně.

Na plavání budeme jezdit pravidelně vždy v pátek, celkem 10x. 

První plavání proběhne 11. 9. 2020. V tento den ráno, při předávání dětí učitelce, rodiče podepíší prohlášení o zdravotním stavu účastníka kurzu.

Děti na plavání potřebují: batoh na záda s upravenými popruhy, aby seděl na ramenech a nepadal, plavky, osušku nebo ručník, kdo má plavecké brýle, může je mít, lahvičku s pitím (plastovou), jeden malý bonbon na zpáteční cestu. Hračky dětem nedávejte. Oblečení přizpůsobte aktuální předpovědi počasí. Jezdit budeme vlastním autobusem.

Všechny věci dětem označte, aby nedocházelo k záměnám a zbytečným dohadům.