Třídní schůzka pro rodiče předškoláků
30. 8. 2020
Houbaříme
Houbaříme
14. 9. 2020
Třídní schůzka pro rodiče předškoláků
30. 8. 2020
Houbaříme
Houbaříme
14. 9. 2020

Prvního září nám stejně jako základním školám začal nový školní rok. V tomto roce je kvůli mimořádným hygienickým opatřením pro děti i rodiče mimořádně náročný. Přesto mohu všechny s obdivem pochválit. Děti jsou na vstup do školky opravdu dobře připravené, zvládají velmi dobře sebeobslužné činnosti. Za to zaslouží pochvalu všechny rodiče. Holčičky a kluky chválím za statečnost. Přestože nastoupili do cizího, neznámého prostředí, mezi cizí dospěláky a do skupiny mnoha dětí, kde nemají pozornost dospělého pouze pro sebe, zvládají odloučení od rodičů i změnu režimu velice statečně. Už se pomalu poznáváme, začínají vznikat nové kamarádské vztahy. Těšíme se, jak z nás postupem času vyroste prima parta dobrých kamarádů. / foto