Bramborový týden
25. 10. 2020
Halloweenský týden
Halloweenský týden
8. 11. 2020
Bramborový týden
25. 10. 2020
Halloweenský týden
Halloweenský týden
8. 11. 2020

Výzva Kovidu to osladíme: Namalujte obrázek jako poděkování vyčerpaným zdravotníkům anebo jako přání pacientům a pacientkám, aby se brzo uzdravili. Vyfoťte se třeba se srdíčkem, vyrobte dárek, fantazii se meze nekladou. 😊

Zdravíme celou MAS z mateřské školy v Suchovršicích. Chceme podpořit Váš nápad a přijali jsme výzvu. Posíláme pár fotografií jako poděkování všem, kteří pomáhají: zdravotníkům, ošetřovatelům, hasičům, policii ČR, ale také armádě a všem dobrovolníkům, kteří se jakoukoliv měrou snaží přispět ke zvládnutí pandemie. Snad je dětské úsměvy povzbudí a dobijí pozitivní energií. v kancelářích MAS předáme pár obrázků a dárků, které můžete předat jak někomu, kdo pomáhá, tak i několika pacientům s naším přáním, aby boj s nemocí v brzké době překonali. / foto