Oznámení o uzavření MŠ
16. 3. 2020
Zápis do 1. třídy
23. 3. 2020
Oznámení o uzavření MŠ
16. 3. 2020
Zápis do 1. třídy
23. 3. 2020

Vážení rodiče. Vzhledem k tíživé situaci ohledně koronaviru budete se svými dětmi přemýšlet do jakých aktivit je zapojit. Určitě je nechte každý den kreslit, tvořit – využijte různé materiály dostupné doma i v přírodě. Dohlédněte ale, aby děti měly správný uchop tužky, pracujte i s nůžkami… Obrázky nebo cokoli vyrobíte si uchovejte a po otevření školky nám ty nejhezčí přineste ukázat, uděláme ze všeho výstavu dětských prací. Doporučuji sledovat pořad ČT Učí telka. Vysílání pro nejmladší školáky je přínosné i pro naše děti. Pro ty z vás, kdo jste zdatní na facebooku zasílám odkaz na živé vysílání logopedie. Při jeho sledování získáte obrovskou inspiraci, jak si s dětmi hrát:
https://www.facebook.com/logopediesusmevem/videos/2491135224434195/
Držím pěsti, ať se vše brzy vrátí do normálu. Věřím, že až vše pomine a my se odhlédneme zpět, zjistíme, že jsme se svými dětmi díky těžké době zažili neopakovatelné chvíle. Nastavte jim ale pravidla, veďte je k samostatnosti, ať nejen děti, ale i vy prožijete pěkné dny. Buďte zdraví, zodpovědní. Dodržujte pokyny vlády – neshlukujte se, noste roušky a snad brzy na viděnou. Těšíme se na vás.