Rekonstrukce školky
karanténa
MŠ zůstane uzavřená i v pátek
12. 2. 2021

Oznámení o uzavření mateřské školy z důvodu karantény
Dne 8. 2. 2021 ředitelka rozhodla na základě nařízení KHS Trutnov a po dohodě se zřizovatelem o uzavření mateřské školy v Suchovršicích, z důvodu dalšího šíření nemoci Covid-19 mezi dětmi.

Od pondělí 8. 2. 2021 bude celá MŠ uzavřena z důvodu výskytu nemoci Covid-19 mezi dětmi a nařízení karantény KHS. Všechny děti i zaměstnance bude kontaktovat KHS a všichni, kdo byli dne 2. 2. 2021 v kontaktu s rizikovou osobou (dítětem), se objednají na PCR testy. Karanténa potrvá prozatím do 12. 2. 2021. Pokud budou potvrzené další pozitivní případy, budeme vás aktuálně informovat o prodloužení karantény. O výsledcích testů nás, prosím, informujte SMS zprávou.

Sledujte aktuální informace zde na webových stránkách. předškolním dětem opět přijdou e-mailem materiály pro distanční výuku. Prosím znovu a vytištění a po karanténě je odevzdáte paní učitelce na třídě.

Přeji všem brzké uzdravení, D. Kultová