Maňáskové divadlo
16. 1. 2022
Lednové momentky
Lednové momentky
30. 1. 2022
Maňáskové divadlo
16. 1. 2022
Lednové momentky
Lednové momentky
30. 1. 2022

Vážení rodiče, vzhledem k tomu, že se na naší MŠ objevilo souběžně několik pozitivních antigenních testů na Covid u dospělých i u dětí, jsme nuceni po konzultaci s KHS Trutnov a se zřizovatelem MŠ uzavřít, aby se nemoc nekontrolovaně nešířila dál. Pozitivně testovaní již mají termíny na PCR testy a podle jejich výsledků vás následně bude kontaktovat KHS Trutnov a případně vás směrovat také na testy nebo do karantény. Prozatím počítejte, že pokud se bude situace vyvíjet dobře, MŠ se znovu otevře v pondělí 7.2.2022. Sledujte ale webové stránky, kde budou případné změny uvedeny. Na stránkách ČSSZ si vyplňte elektronický formulář na ošetřovné, můžete si stáhnout na tomto odkazu: Tiskopisy | ePortál ČSSZ (cssz.cz). Kdo má zájem o tištěnou podobu formuláře, můžete si vyzvednout ve schránce u MŠ, budou tam k dispozici.