Každý den nový díl
26. 3. 2020
Ošetřovné
28. 3. 2020
Každý den nový díl
26. 3. 2020
Ošetřovné
28. 3. 2020

V neděli 29. 3. 2020 jsme měli v Suchovršicích v plánu vyhnat z obce zimu a přivítat jaro. Situace s šířením koronaviru nám to bohužel neumožní. Přesto si doma můžete vyrobit z papíru, klacíků a zbytků látky svou „SMRŤAČKU“ a jaro vítat sami. Děti umí spoustu jarních písniček i tanečků, třeba vás tentokrát něco naučí ony: „Přišlo jaro do vsi, kde jsi zimo, kde jsi? Byla zima mezi námi, ale už je za horami. Hu-Hu.Hu, jaro už je tu!“ nebo písnička: „Na jaře, na jaře, čáp jede v kočáře, hej hopy, hej hopy, hej hopy hop! Čáp veze sluníčko, točí se kolečko, hej dupy, hej dupy, hej dupy dup!“ Nebo si můžete zatancovat: „Cib, cib, cibulenka…“ Tak si užijte pěkné jarní dny, udělejte si procházku, pozorujte, jak se jaro probouzí.