Perníčky a první sněhová nadílka

Plavání ukončeno
26. 11. 2019
Mikuláš ve školce
6. 12. 2019
Plavání ukončeno
26. 11. 2019
Mikuláš ve školce
6. 12. 2019

Perníčky a první sněhová nadílka

Začal adventní čas a s ním nejkrásnější období ve školce. Nastaly dny plné očekávání, tvoření dárečků i větších dárků, přichází spousta překvapení a provází nás radost i dobrá nálada. Vedeme děti k tomu, aby se dokázaly radovat z maličkostí, aby byly ohleduplní jeden k druhému a aby si uvědomovaly, jak mohou udělat radost ostatním. První velkou radost nám udělalo počasí a to proto, že napadalo pár prvních sněhových vloček a děti se mohly na bílém povrchu řádně vydovádět.Další naší radostí bylo pečení medových perníčků. Děti je vlastním přičiněním připravily na vánoční tvořivou dílničku, na kterou vás všechny zveme ve čtvrtek 12.12. po besídce malých dětí. / foto