Velikonoce bez školky
5. 4. 2020
Čarodějnický pozdrav
25. 4. 2020
Velikonoce bez školky
5. 4. 2020
Čarodějnický pozdrav
25. 4. 2020

Jarní pozdrav všem kamarádům

Ahoj děti, byla jsem vám alespoň udělat aktuální fotku školky a zahrady, abyste nepřišly o tu krásnou podívanou, jak nám na zahradě krásně kvetou stromy a keře. Mám pro vás znovu několik nápadů, jak se doma s rodiči a sourozenci zabavit. Venku je spousta příležitostí pro pozorování a zkoumání. Pozorujte jak se celá příroda probouzí a proměňuje. Zkuste pojmenovat některé jarní kvítky, poznávejte stromy jehličnaté a listnaté. Při procházkách pozorujte berušky, mravence, broučky, šneky, žížaly, včelky, první motýlky. Nezapomínejte sportovat – běhat, skákat, jezdit na kole, házet třeba šiškou do dálky a na cíl. Možná si s vámi rodiče dají závod 🙂 Zkoumejte, co je velké x malé, hranaté x kulaté, krátké x dlouhé, vysoké x nízké, široké x úzké – zkrátka, hledejte protiklady. Také si procvičte geometrické tvary, počítejte, kreslete, stříhejte, zpívejte, vyprávějte pohádky… Ozveme se vám zase za týden, přidáme nápady, jak se zabavit na „čarodějnice“. Mějte se krásně a nezapomínejte rodičům pomáhat.