Projekt „Cvičíme se zvířátky“
1. 7. 2022
Prázdniny
6. 7. 2022
Projekt „Cvičíme se zvířátky“
1. 7. 2022
Prázdniny
6. 7. 2022

Tradičně nám na náš termín výletu již několik let prší, proto jsme letos vybrali takový cíl, který nám ani déšť nepokazí a podařilo se. Ráno se mraky honili a děti se scházely za silného deště, ale divte se, nakonec jsme nezmokli a vyrazili za dobrodružstvím. Cíl je Jaroměř a nejprve jsme navštívili Muzeum magie. Děti shlédly kouzelnické vystoupení, vyzkoušely si mnoho kouzel, probíhaly pohádkové bludiště, zvonily na kouzelný zvonek, shlédly kouzelnickou pohádku a prohlédly si mnoho rekvizit, které slavní kouzelníci používají. Bylo nám tu fajn, ale cesta tu neskončila. Přesunuli jsme se do herny Vlčí doupě, kde se děti doslova vyřádily a pohrály si každý s čím měl chuť. Výlet se vydařil, vrátili jsme se řádně unavení, alese spoustou zážitků a to byl náš cíl. 🙂