Ukončení celoročního projektu se Sokolem do života
8. 7. 2023
Nové telefonní číslo
10. 8. 2023

Vážení rodiče, skončil nám školní rok 2022/2023, který mimochodem byl opět specifický, i když nás již neomezovala pandemie. Děti zůstaly oslabené, a tudíž jejich zdravotní stav stále nebyl v dobré kondici. Ani nám není příjemné stále upozorňovat na nemoc dítěte, věřte, že to neděláme rády, ale jsme s dětmi větší část dne než někteří z vás, proto vidíme, když se děti necítí dobře dříve než vy. Bohužel docházelo k situacím, kdy jste na nás nedali a ve finále se dětem stejně potvrdili streptokokové nákazy a léčba se tak neobešla u mnoha dětí bez antibiotik. Nyní máme před sebou léto, věřím, že všichni naberou sílu a v novém školním roce nás již tak obrovská nemocnost nečeká.

Školka se na prázdniny zavírá od 10. 7. 2023 do 18. 8. 2023. Po celý červenec a srpen platí v době otevření prázdninový režim, kdy bude MŠ otevřena od 6,30 do 15,30 hodin z důvodu čerpání dovolených učitelek budou děti o prázdninách spojené.

V úterý 29. 8. 2023 od 15,00 hodin zveme všechny rodiče dětí z malé třídy na informativní schůzku, kde se dozvíte vše, co vás bude zajímat, budou vám představeny učitelky, které budou po celý školní rok s dětmi pracovat, informace k platbám a k plánovaným akcím.

V úterý 5. 9. 2023 od 15,00 hodin zveme všechny rodiče předškoláků na třídní schůzku. Dozvíte se, jaké učitelky budou na třídě, naplánujeme společnou strategii, jak děti nejlépe připravit na vstup do ZŠ, informace k plavání, kroužkům a k platbám.

Přejeme Vám všem léto plné zážitků, krásných a neopakovatelných chvil s rodinou, hodně sluníčka a v novém školním roce se těšíme na viděnou. Kolektiv zaměstnanců MŠ. / foto