Covid - karanténa
Důležité
16. 1. 2021
Rekonstrukce školky
Rekonstrukce školky
26. 1. 2021
Covid - karanténa
Důležité
16. 1. 2021
Rekonstrukce školky
Rekonstrukce školky
26. 1. 2021

Vážení rodiče, z důvodu výskytu nemoci Covid – 19 a šíření mezi dalšími dětmi, rozhodla ředitelka na základě rozhodnutí KHS o prodloužení karantény do 26. 1. 2021.MŠ znovu otevřeme ve středu 27. ledna 2021. Dle nejaktuálnějších informací KHS mohou do MŠ nastoupit všichni, kteří byli povinní absolvovat test a prokáží se negativním výsledkem testu. Kdo se rozhodl test neabsolvovat, je povinný dodržet karanténu v délce čtrnácti dnů od posledního styku s nakaženým kamarádem, což byl pátek 15. 1. 2021.  Znamená to, že do MŠ tyto děti mohou nastoupit až 1. 2. 2021. Děti, které v období od 11. 1. – 15. 1. 2021 ve školce nebyly přítomné, mohou nastoupit s ostatními již 27.1.2021.Chtěla bych touto cestou ještě jednou na všechny apelovat, abyste k pandemii přistupovali s respektem. Děkuji rodičům, kteří jsou upřímní a upozorňují nás na výskyt v nemoci v rodinách. Pokud vy sami jste v karanténě, ponechte si děti doma až do doby, kdy budete mít negativní výsledek. Bohužel jsou děti většinou bezpříznakoví a když je nemoc zjištěna, už je bohužel pozdě a školka se uzavře velice rychle, což jsme si teď všichni prožili.Mateřská škola bude celá vydesinfikovaná ještě před nástupem dětí po karanténě a bude se desinfikovat pravidelně a průběžně v běžném provozu.  Nadále platí pravidlo 3R – ruce – desinfikuj, rouška – noste ve společných uzavřených prostorách = v celé MŠ, rozestupy – zbytečně se neshlukujte. D.K.