Lednové momentky
Lednové momentky
30. 1. 2022
Konec karantény
1. 2. 2022
Lednové momentky
Lednové momentky
30. 1. 2022
Konec karantény
1. 2. 2022

Vážení rodiče,
vzhledem k tomu, že bylo v MŠ potvrzeno několik pozitivních případů nemoci Covid při PCR testování, očekávejte, že vás bude hygiena kontaktovat. Bohužel je velký nápor nemocných a nestíhají, proto prosím dodržujte všechna tato pravidla: za rizikové období je považované období pondělí 24. 1. – čtvrtek 27. 1. 2022. Všichni, kdo v tyto dny byly v MŠ, prosím dodržujte pravidla karantény, která by měla trvat nejméně do 1. 2. 2022 v případě, že děti nemají žádné příznaky. Prosím, pozorujte zdravotní stav dětí, příznakem je rýma (i čirá), kašel, chrapot, teplota, únava. Pokud některý z těchto příznaků zaznamenáte, kontaktujte neprodleně dětského lékaře a požádejte o žádanku na PCR test. O termínu, kdy se MŠ znovu otevře budu znovu včas informovat, ale počítám, že 7. 2. 2022 by to mělo dopadnout a uvidíme se. D.K.