Výsledky zápisu do MŠ
13. 5. 2024
Výtvarné soutěže
26. 5. 2024
Výsledky zápisu do MŠ
13. 5. 2024
Výtvarné soutěže
26. 5. 2024

Letos jsme se na výlet vydali už v květnu. Naším cílem jsou Staré Hrady – říše pohádkových postaviček a říše mnoha skřítků. Nejprve jsme se seznámili s naší průvodkyní „čerticí“ a vyrazili na komentovanou prohlídku ZDRAVOSVĚTA A DRAČÍHO KRÁLOVSTVÍ. Děti si procvičily znalosti ovoce a zeleniny, připomněly si, proč je důležité čistit zoubky, dozvěděly se, jak se dostávají „draci“ na svět. Venku jsme si dopřáli občerstvení, prohlédli jsme si živá zvířátka čarodějnice Bestyjoly a nakonec jsme se vydali prozkoumat zámecké pohádkové sklepení. Výlet se vydařil, počasí nám vyšlo, účast byla hojná, dobrot na cestu jsme měli dostatek a dovezli jsme si spoustu zážitků. / foto