Mateřské školy zůstávají uzavřené

Zápis do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
15. 3. 2021
Distanční vzdělávání předškoláků
Distanční vzdělávání předškoláků
24. 3. 2021
Zápis do 1. třídy
Zápis dětí do 1. třídy
15. 3. 2021
Distanční vzdělávání předškoláků
Distanční vzdělávání předškoláků
24. 3. 2021

Mateřské školy zůstávají uzavřené

Na základě usnesení vlády České republiky ze dne 18. 3. 2021, zůstávají mateřské školy uzavřené do 28. 3. 2021. Sledujte vývoj situace, může se stát, že přijdou ještě další změny. Budu vás ale včas informovat.
Předškolním dětem pokračuje distanční výuka, všem ostatním posíláme pár nápadů, jak trávit čas. Můžete se naučit básničku „Petrklíč“, zahrajte se společně jarní hru, zkuste jarní pexeso, velikonoční omalovánky a namalujte si vejdunky podle své fantazie, šikulové mohou zkusit sudoku, dokreslete vlasy panáčkovi. Na vycházkách se dobře dívejte, možná najdete malovaný kamínek od velkých kamarádů. Také můžete nějaký namalovat a schovat 🙂