Loučení předškoláků – besídka

Loučení předškoláků
Loučení předškoláků – cesta za dobrodružstvím a přespávačka
25. 6. 2023
Loučení se školním rokem
Loučení se školním rokem
28. 6. 2023
Loučení předškoláků
Loučení předškoláků – cesta za dobrodružstvím a přespávačka
25. 6. 2023
Loučení se školním rokem
Loučení se školním rokem
28. 6. 2023

Loučení předškoláků – besídka

Letos jsme se opět loučili ve slavnostním stylu. Našich 7 předškoláků: Lili, Ivuška, Rózka, David, Luky, Štěpa a Teo se slavnostně oblékli a předvedli svým nejbližším, jak jsou připraveni udělat další krok, a to je: opustit školku a zahájit školní docházku. Slavnostní bylo nejen oblečení, ale i nálada, výzdoba, nechyběly květiny, dárky ani prezentace. Ještě jednou vám všem přejeme, aby cesta školními uličkami nebyla trnitá, abyste vše zvládli bez potíží a stále se vám dařilo. Rodičům přejeme velkou dávku trpělivosti a aby na vás nepřestávali být pyšní. / foto