Jablíčkový týden

Tentokrát jsme týden zahájili pečením jablíčkoých dobrůtek – „miminek“. Pomyslné miminko děti zabalily do peřinky z těsta a po upečení si moc všichni pochutnaly. Po celý týden budeme zkoumat chuťe, vzhled, barvy, procvičíme počítání, budeme třídit jablíčka do skupin, porovnáme tvary a velikosti, naučíme se říkanky, taneček a písničku k tématu, zamyslíme se nad pracovními listy a nebude chybět hra s barvou a malování tematických obrázků.