MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Mikulášská nadílka
Návštěva čerta s Mikulášem ve školce znamená pro děti také velkou událost a tím i velký zážitek. I když už i mezi těmi malinkými caparty kolují teorie o přestrojených lidech, stejně když zacinká zvoneček, rozhostí se po školce neobvyklé ticho a ať chceme nebo né, Mikuláše a čerta děti berou jako autoritu a jsou najednou všichni, jak ti nejsladší andílci na světě - podívejte se :).
Dopoledne jsme si užili s písničkami, tanečky, atmosféru podtrhly krásné kostýmy, které děti měly z domova. Moc rodičům děkujeme za spolupráci, všem to slušelo :) S čertem jsme si zatancovali i zazpívali, Mikulášovi jsme slíbili, že pokud máme nějakou maličkou chybičku, tak ji napravíme a polepšíme se. Domů si pro radost každý odnesl balíček sladkostí. Teď už se těšíme na "Ježíška" - jestlipak přijde? jestlipak přinese stromeček? jestlipak budou dárečky?